Strona główna
O nas
Aktualności
• Produkty
  EEG:
  Elektroencefalografia
  PSG:
  Polisomnografia
  i bezdech senny
  Chrapanie i bezdech:
   leczenie
  Pulmonologia:
  Tester tlenku azotu NO
  Akcesoria do EEG
  i PSG
  Aparatura naukowo-
  badawcza
  Neurologia:
  Magnetostymulacja
  TMS
  EKG:
  Elektrokardiografia
  Bezpieczeństwo
  urządzeń medycznych
  Norma EN 62353
Wystawy
Konferencje
Praca
Kontakt

Nasza oferta zawiera wiele typów i rodzajów akcesoriów do badań EEG i PSG w tym żel Nuprep. Prosimy o kontakt jeśli macie Państwo pytania na temat żelu Nuprep.

Nuprep - łagodny żel obniżający oporność kontaktu skóra - elektroda

Pasta przewodząca Ten20 Pasta przewodząca Ten20 Jeśli masz trudności z uzyskaniem wysokiej jakości zapisu EEG lub EKG to problemem może być złe przygotowanie skóry pod elektrodą. NuPrep Żel firmy Weaver and Company skutecznie obniża impedancję skóry przy jej minimalnym podrażnieniu oraz dyskomforcie pacjenta, dzięki czemu może poprawić jakość zapisów.
Co sprawia, że NuPrep Żel tak doskonale działa? Zawiera on łagodny materiał ścierny, który usuwa martwą, suchą skórę i jednocześnie nawilża jej wierzchnią warstwę. To pomaga poprawić przewodność i osišgnąć maksymalną wydajność aparatury rejestrującej zapisy.
Od czasu wprowadzenia na rynek w 1991 roku, NuPrep Żel zdobył znakomitą reputację i jest szeroko stosowany przez wiodące pracownie EKG, EEG i techników w setkach szpitali.


Żel Nuprep jest dostarczany w wygodnych opakowaniach kartonowych zawierających po 3 tubki (po 114 gr. każda). Każda tubka ma nadrukowaną datę ważności, każdy karton zawiera polską instrukcję i pełny spis składników produktu.
W sprawach związanych z zakupem prosimy o kontakt - jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Weawer and Company w Polsce lub odwiedzenie naszego sklepu internetowego medisoft.biz.pl.
Nawiążemy także współpracę z hurtowniami medycznymi i dostawcami aparatury medycznej.

Polecamy również pastę przewodzącą Ten20, żel przewodzący Signa Gel i żel klejący elektrody Tensive.© MEDISOFT | Ostatnia modyfikacja 2.01.2020