Strona główna
O nas
Aktualności
• Produkty
  EEG:
  Elektroencefalografia
  PSG:
  Polisomnografia
  i bezdech senny
  Chrapanie i bezdech:
   leczenie
  Akcesoria do EEG
  i PSG
  Aparatura naukowo-
  badawcza
  Neurologia:
  Magnetostymulacja
  TMS
  EKG:
  Elektrokardiografia
  Bezpieczeństwo
  urządzeń medycznych
  Norma EN 62353
Wystawy
Konferencje
Praca
Kontakt

Polisomnografia - PSG

Poniżej zamieszczamy łącza do naszych wyspecjalizowanych stron poświęconych wiedzy
i produktom z dziedziny polisomnografii i bezdechu podczas snu (OSA, OBS, OBPS).
Dziękujemy za zainteresowanie!

Polisomnografia.com - wiedza z zakresu badań PSG

Itamar MedicalWatch-PAT200U - Watch-PAT200U

Najlepszy stosunek nakładu pracy i kosztów do otrzymanych wyników czyli
Rewelacyjny aparat do przesiewowych badań bezdechu podczas snu Watch-PAT200U
firmy Itamar Medical.
Jedyny taki aparat - badanie w warunkach domowych z uwzględnieniem czasem snu i rzeczywistymi, obliczanymi dla snu wskaźnikami AHI, RDI, ODI. Oprogramowanie w pełni automatyczne o udowodnionej klinicznie skuteczności.

Ulotka o aparacie Watch-PAT200

 

Embla - Embletta MPR PG

Embla to światowy lider w produkcji polisomnografów czyli systemów do diagnostyki snu. Embla produkuje systemy przeznaczone do diagnostyki na terenie pracowni PSG oraz do diagostyki przenośnej, np. w domu pacjenta. Marka Embla należy obecnie do Natus Medical Incorporated.

Embla N7000/S4500
Embla S4500

Polisomnografy Embla N7000 i Embla S4500 przeznaczone są do badań na terenie pracowni diagnostyki snu. W zależności od wersji rejestrują do 60 kanałów danych, mogą pracować w trybie bezprzewodowym. Rejestrują synchroniczne zapisy wideo, posiadają funkcję automatycznej analizy danych i generacji raportów w systemie oprogramowania RemLogic. Opracowana przez Embla i stosowana w polisomnografach N7000 i S4500 technologia XactTrace wykorzystująca pletyzmografię indukcyjną pozwala na otrzymanie oszacowania przepływu powietrza przez nos/usta pacjenta w postaci sygnału xflow.
Embla N7000 i S4500 są oczywiście zgodne z wymaganiami AASM.

Embletta MPR PG

Embletta MPR PG jest modularnym aparatem potrafiącym dostosowac się do każdych potrzeb. W najprostszej wersji jest aparatem do badań przesiewowych poziomu trzeciego lub czwartego zgodnie z AASM. W wersjach bardziej rozbudowanych, z modułami Proxy ST lub ST+ staje się zaawansowanym poligrafem lub pełnym polisomnografem. Może rejestrować badania zarówno podłączona online do komputera jak i w trybie holterowskim w wewnętrznej pamięci. Podłączona do komputera, w celu zapewnienia większego komfortu pacjenta korzysta z bezprzewodowej łączności w standardzie Bluetooth. Może również komunikować się bezposrednio z aparatami CPAP firmy Resmed. Wykorzystuje to samo oprogramowanie RemLogic co polisomnografy Embla N7000 i S4500. Embletta MPR korzysta także z technologii XactTrace oraz podłączona do komputera umożliwia rejestrację synchronicznego zapisu wideo.


Embletta MPR ST+
© MEDISOFT | Ostatnia modyfikacja 24.08.2018