Strona główna
O nas
Aktualności
• Produkty
  EEG:
  Elektroencefalografia
  PSG:
  Polisomnografia
  i bezdech senny
  Chrapanie i bezdech:
   leczenie
  Pulmonologia:
  Tester tlenku azotu NO
  Akcesoria do EEG
  i PSG
  Aparatura naukowo-
  badawcza
  Neurologia:
  Magnetostymulacja
  TMS
  EKG:
  Elektrokardiografia
  Bezpieczeństwo
  urządzeń medycznych
  Norma EN 62353
Wystawy
Konferencje
Praca
Kontakt

Nasza oferta zawiera wiele typów i rodzajów akcesoriów do badań EEG i PSG w tym pastę przewodzącą Ten20. Prosimy o kontakt jeśli macie Państwo pytania na temat pasty Ten20.

Pasta przewodząca Ten20 - pasta, która mocuje elektrody

Pasta przewodząca Ten20 Pasta przewodząca Ten20
Pasta przewodząca Ten20 produkcji Weaver and Company jest doskonałym produktem, zapewniającym przewodzenie elektrod miseczkowych w czasie badania EEG / EMG. Pasta Ten20 jest podstawowym środkiem do mocowania elektrod miseczkowych EEG w systemie 10-20 wykorzystywanym przez techników z całego świata.
Pasta Ten20 jest także najlepszym środkiem w przypadku elektrod miseczkowych klejonych kolodium. Wnętrze elektrody wypełnione pastą nie wysycha dzięki czemu nie ma potrzeby przerywania badania i ponownego żelowania elektrod.
Pasta Ten20 nigdy nie wysycha. Jest łatwo usuwalna i zmywalna przy pomocy wody z powierzchni elektrod i skóry głowy pacjenta.


Pasta Ten20 jest dostarczana w wygodnych opakowaniach kartonowych zawierających po 3 słoiki (po 228 gr. lub 114 gr. każdy) lub tubki (po 114 gr. każda). Każdy słoik ma nadrukowaną datę ważności, każdy karton zawiera polską instrukcję i pełny spis składników produktu.
W sprawach związanych z zakupem prosimy o kontakt - jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Weawer and Company w Polsce lub odwiedzenie naszego sklepu internetowego medisoft.biz.pl.
Nawiążemy także współpracę z hurtowniami medycznymi i dostawcami aparatury medycznej.

Polecamy również Żel Nuprep do przygotowania skóry głowy, żel przewodzący Signa Gel i żel klejący elektrody Tensive.© MEDISOFT | Ostatnia modyfikacja 02.01.2020