Strona główna
O nas
Aktualności
• Produkty
  EEG:
  Elektroencefalografia
  PSG:
  Polisomnografia
  i bezdech senny
  Chrapanie i bezdech:
   leczenie
  Akcesoria do EEG
  i PSG
  Aparatura naukowo-
  badawcza
  Neurologia:
  Magnetostymulacja
  TMS
  EKG:
  Elektrokardiografia
  Bezpieczeństwo
  urządzeń medycznych
  Norma EN 62353
Wystawy
Konferencje
Praca
Kontakt

Posiadamy w ofercie wszystkie produkty z katalogu naukowo-badawczego firmy Grass Technologies.

System wzmacniaczy Model 15 GrassDostarczamy zarówno najpopularniejsze zestawy wzmacniaczy i wzmacniacze jak klasyczny już Model 15 z modułami 15A54 czy 15A12 oraz pojedyncze jednostki jak np. LP511, P122 czy też P55.
Oferujemy także tańszą wersję Modelu 15 - Model 15 LT Bipolar.
W przypadku, gdy standardowe moduły wzmacniaczy nie są odpowiednie do prowadzonych eksperymentów możemy zaoferować także wzmacniacze stałoprądowe DC i wzmacniacze
o wysokiej oporności wejściowej - Model HZP i 15BIHIP.
Wzmacniacze firmy Grass są sterowane z komputera PC poprzez program Link15, współpracują z oprogramowaniem do rejestracji i analizy Gamma i PolyVIEW.

Stymulator S88X GrassOferujemy także stymulatory takie jak dwukanałowe S88, S88X, jednokanałowy S48 oraz jednostki pomocnicze do stymulatorów -  SIU5 czy też CCU1.
Parametry, które mogą być programowane to czas trwania impulsu, częstotliwość, opóźnienie, napięcie (do 150 V), czas trwania
i częstotliwość serii impulsów. Stymulatory potrafią generować zarówno pojedyncze impulsy jak i ich serie. Posiadają wyzwalanie ręczne i automatyczne oraz wejścia i wyjścia synchronizacji (standard TTL).
Ponadto firma Grass oferuje różnego typu stymulatory wzrokowe, w tym przeznaczony do celów badawczych Model PS33-PLUS, który pozwala na zmianę częstotliwości i intensywności błysków, oraz, jako opcję, posiada zestaw kolorowych filtrów.

Oferujemy również przetworniki i akcesoria firmy Grass - zarówno elektrody jak i przetworniki do celów badawczych.

Ponadto posiadamy w sprzedaży aparaty stereotaktyczne firmy David Kopf Instruments (np. rama stereotaktyczna Kopf Model 963) i produkty Plastics One.


© MEDISOFT | Ostatnia modyfikacja 11.04.2010