Strona główna
• O nas
Aktualności
Produkty
Wystawy
Konferencje
Praca
Kontakt

Firma MEDISOFT istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Od samego początku zajmujemy się sprzętem i oprogramowaniem medycznym.
Od 2004 roku jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem firmy Grass Technologies w Polsce, oferujemy pełną gamę wyrobów medycznych i aparatury naukowo-badawczej.
Jesteśmy wiodącym dostawcą aparatów EEG w Polsce. Oferujemy aparaty o najwyższej jakości i najlepszym współczynniku jakość/cena. Ponadto nasze produkty mają najniższy na rynku całkowity koszt posiadania (TCO) dzięki programowi ograniczonej, dożywotniej gwarancji firmy Grass.
Zapewniamy wysoki stopień profesjonalizmu. Mamy zarówno doświadczenie naukowo-badawcze w pracy z EEG jak i praktykę wyniesioną z pracy w pracowni elektroencefalograficznej i wideo-EEG.
MEDISOFT jest także czołowym dostawcą aparatury do badania bezdechu w czasie snu - polisomnografów i aparatów do badań przesiewowych. Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów firmy Grass Technologies oraz rewolucyjny aparat do badań przesiewowych bezdechu podczas snu - Watch-PAT200 firmy Itamar Medical.
Nasza pełna oferta przedstawiona jest w części Produkty.
Zapewniamy również akcesoria i pełną obsługę naszego sprzętu - zarówno w czasie gwarancji jak i po jej zakończeniu.
Oferujemy również współpracę na etapie projektowania pracowni, w celu optymalnego wykorzystania pomieszczeń, sprzętu, personelu i środków finansowych.


© MEDISOFT | Ostatnia modyfikacja 11.04.2010