Strona główna
• O nas
Aktualności
Produkty
Wystawy
Konferencje
Praca
Kontakt

Firma MEDISOFT istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Od samego początku zajmujemy się sprzętem i oprogramowaniem medycznym.

Od 2004 roku jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem firmy Grass Technologies w Polsce, oferujemy pełną gamę wyrobów medycznych marki Grass. Obecnie po zakończeniu przez właściela marki - Natus Neurology produkcji aparatów Grass cały czas oferujemy serwis aparatów EEG i polisomnografów Grass and także części i akcesoria.
W chwili obecnej proponujemy Państwu aparaty dwóch wiodących, światowych producentów - firm Compumedics i EMS Biomedical.
Jesteśmy wiodącym dostawcą aparatów EEG w Polsce. Oferujemy aparaty o najwyższej jakości i najlepszym współczynniku jakość/cena.
Zapewniamy wysoki stopień profesjonalizmu. Mamy zarówno doświadczenie naukowo-badawcze w pracy z EEG jak i praktykę wyniesioną z pracy w pracowni elektroencefalograficznej i wideo-EEG. Poznając dokładnie Państwa potrzeby i oczekiwania zawsze dobierzemy najlepiej dopasowany dla Państwa aparat.

MEDISOFT jest także czołowym dostawcą aparatury do badania bezdechu w czasie snu - polisomnografów i aparatów do badań przesiewowych. Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów firmy Embla, Compumedics oraz rewolucyjny aparat do badań przesiewowych bezdechu podczas snu - Watch-PAT200U i Watch-PAT Central PLUS firmy Itamar Medical.
Nasza pełna oferta przedstawiona jest w części Produkty.
Zapewniamy również akcesoria i pełną obsługę naszego sprzętu - zarówno w czasie gwarancji jak i po jej zakończeniu.
Oferujemy również współpracę na etapie projektowania pracowni, w celu optymalnego wykorzystania pomieszczeń, sprzętu, personelu i środków finansowych.


© MEDISOFT | Ostatnia modyfikacja 24.08.2018