Strona główna
O nas
Aktualności
Produkty
• Wystawy
  Konferencje
Praca
Kontakt

Od chwili obecnej nasze aktualności będą publikowane na facebooku na naszym profilu:
https://web.facebook.com/medisoft.eeg.psg/
Serdecznie zapraszamy!

Tu można było nas spotkać...

 • VII Konferencja EEG
  Warszawa, 20.10.2012.


  W czasie Konferencji na naszym stoisku będą prezentowane aparaty EEG do badań rutynowych, aparatura do długoterminowego wideo-monitorowania EEG w padaczce, holtery EEG a także bogata oferta akcesoriów - elektrody, pasty, żele.


 • 10th EUROPEAN CONGRESS ON EPILEPTOLOGY
  ICC London ExCeL, 30.09-4.10.2012.


  W czasie Konferencji na stoisku firmy Grass będą prezentowane aparaty EEG do badań rutynowych, aparatura do długoterminowego wideo-monitorowania EEG w padaczce, holtery EEG oraz pełna oferta akcesoriów - elektrody, pasty, żele.
  W tym roku w Londynie będzie okazja do rozmowy w języku polskim - będziemy na stoisku razem z przedstawicielami Grassa.

 • III Konferencja Naukowo - Szkoleniowa
  Choroby Układu Oddechowego - problemy diagnostyki i terapii.

  Zamek Królewski w Niepołomicach, 23-24.03.2012.


  W czasie Konferencji na naszym stanowisku będziemy prezentowali aparaturę przeznaczoną do diagnostyki zaburzeń snu firmy Grass Technologies: polisomnografy Comet PSG i rodzinę AURA PSG. Prezentowany będzie również aparat do diagnostyki bezdechu podczas snu Watch-PAT 200, terapia przy pomocy aparatów MAD oraz pełna oferta akcesoriów - elektrody, pasty, żele i czujniki PSG.

 • XXIV Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Epileptologii na temat Padaczki
  Warszawa, 17-19.05.2012.


  W czasie Konferencji na naszym stanowisku będzie można zapoznać się z aparaturą przeznaczoną do długoterminowego wideo-monitorowania EEG w padaczce. Zaprezentujemy również aplikację do neuromonitorowania (aEEG i nie tylko) oraz standardowe aparaty EEG firmy Grass Technologies.
  Dostępna będzie także pełna oferta akcesoriów - elektrody miseczkowe i grzybkowe, czepki EEG standardowe i szybkiego montażu, pasty EC2 i Ten20 oraz żel Nuprep.

 • VI Konferencja naukowo-dydaktyczna na temat elektroencefalografii PTNK
  Warszawa, 14.10.2011.


 • XXIII Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Epileptologii na temat Padaczki
  Warszawa, 19-21.05.2011.


 • Sleep and Breathing
  Praga, 31.03-2.04.2011.


  W dniach 31.03-2.04.2011 odbędzie się w Pradze międzynarodowa konferencja "SLEEP and BREATHING" organizowana przez ERS i ESRS. Tematyka konferencji obejmuje zarówno zaburzenia oddychania podczas snu jak i aspekty neurologiczne, psychiatryczne, choroby sercowo-naczyniowe, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę i ich związki ze snem.
  W czasie konferencji będzie się odbywała prezentacja najnowszych produktów firmy Grass Technologies, na którą serdeczne zapraszam wszystkich uczestników konferencji.

 • IX Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej
  Kraków, 14-16.10.2010.


  W czasie Zjazdu przedstawimy aparaturę przeznaczoną do badań EEG i długoterminowego wideo-monitorowania (LTM) EEG w padaczce: aparaty Comet EEG XL, AURA24, Beehive Horizon oraz najnowsze produkty firmy Grass - wzmacniacz do rejestracji holterowskich TREA i stymulator korowy S12X. Prezentowne będą również polisomnografy do rejestracji i analizy nocnych zapisów snu: Comet PSG i AURA PSG oraz pełna oferta akcesoriów - elektrody, czepki, pasty i żele. Dostępna będzie także pełna oferta sprzętu badawczego firmy Grass, np. zestawy wzmacniaczy Model15 czy też stymulator S88X.

 • Forum Neurologii Dziecięcej
  Poznań, 7-8.10.2010.


  W czasie Konferencji na naszym stanowisku zaprezentujemy aparaturę przeznaczoną do badań EEG i długoterminowego wideo-monitorowania (LTM) EEG w padaczce: aparaty Comet EEG XL, AURA24, Beehive Horizon oraz najnowszy produkt firmy Grass - wzmacniacz do rejestracji holterowskich TREA. Prezentowne będą również polisomnografy do rejestracji i analizy nocnych zapisów snu: Comet PSG i AURA PSG oraz pełna oferta akcesoriów - elektrody, czepki, pasty i żele.

 • VI Kongres Polskiego Towarzystwa Epileptologii
  Warszawa, 20-22.05.2010.


  W czasie Kongresu na naszym stanowisku będzie można zapoznać się z aparaturą przeznaczoną do długoterminowego wideo-monitorowania EEG w padaczce. Zaprezentujemy również aplikację do neuromonitorowania (aEEG i nie tylko) oraz standardowe aparaty EEG firmy Grass Technologies.
  Dostępna będzie także pełna oferta akcesoriów - elektrody miseczkowe i grzybkowe, czepki EEG standardowe i szybkiego montażu, pasty EC2 i Ten20 oraz żel Nuprep.© MEDISOFT | Ostatnia modyfikacja 27.09.2015